top-sob-4

LINE-UP 10.08.24

Headliner

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI

Artysta

?

Artysta

?

Artysta

?

Sunset Square Logotyp

Zapraszamy na drugą edycję wydarzenia muzycznego Sunset Square, które odbędzie się w dniach od 8 do 10 sierpnia 2024 roku na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Tegoroczna edycja przynosi znaczące zmiany, zapewniając jeszcze większe emocje i różnorodność muzyczną przez trzy dni.

W tym roku każdy dzień będzie poświęcony innemu gatunkowi muzycznemu. Pierwszego dnia wystąpią najwięksi artyści polskiej sceny popowej i alternatywnej. Drugi dzień to muzyka klubowa i międzynarodowe gwiazdy, a sobota zostanie poświęcona muzyce elektronicznej.

W ubiegłym roku, z główną gwiazdą Arminem Van Buurenem na czele, Sunset Square zyskało status niezapomnianego wydarzenia z rewelacyjną frekwencją i entuzjastycznymi recenzjami. Kontynuujemy tradycję spektakularnych show wizualnych i doskonałej zabawy.

Organizatorem festiwalu jest MDT Production, znane z profesjonalizmu i wysokiej jakości organizowanych wydarzeń, takich jak A State of Trance 1000 w Krakowie. Współproducentem wydarzenia pozostaje firma Portobello Group, która wnosi swoje bogate doświadczenie w obszarze eventów w Trójmieście.

Celem Sunset Square jest także promocja miasta Gdynia jako miejsca przyjaznego młodym ludziom i oferującego bogatą ofertę kulturalną i rozrywkową. Przyłącz się do nas, aby przeżyć niezapomniane chwile w sercu Trójmiasta!

Skwer

Skwer Kościuszki w Gdyni to miejsce, które zlokalizowane jest nad samym morzem, z zachodzącym słońcem w tle.  Będzie to jedno z wydarzeń idealnie wpisujących się w wakacyjną atmosferę. Uczestniczy będą mieli okazję cieszyć się doskonałą muzyką zaraz przy brzegu Bałtyku, tworząc niezapomniane wspomnienia.

KONTAKT

INFORMACJE

    WSPÓŁPRACA      AKREDYTACJE


        PRACA